מאמרים

חדרי ילדים – מדריך להורים לבחירת חדרי ילדים

חדרי ילדים – מדריך להורים לבחירת חדרי ילדים

הילד גדל, יותר מהר מכפי שחשבתם, והגיע הזמן לעצב עבורו חדר ילדים שילווה אותו במשך שנים רבות. אחרי שגלשתם, השוויתם מחירים, קראתם על תווי תקן, עיצובים מסוגננים, תודו שאתם קצת מבולבלים. מרוב השפע לא תמיד יודעים כיצד לבחור. אז אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר בבלגן ולסייע לכם לעצב חדרי ילדים בכמה צעדים פשוטים!
לפניכם מידע ממוקד, דברים שחשוב שתקחו בחשבון לפני תהליך הבחירה וגם בעת הבחירה עצמה. והתוצאה? מבטיחים לכם חדרי ילדים שהילד שלכם יאהב. בכל זאת, זה ה-מקום שלו בבית. זה הוא חדר שישמש אותו פונקציונאלית לטווח רחוק, חדר שייתן תחושה של רוגע מצד אחד וביטחון, זכרו שהילד שוהה המון שעות בחדר וזו הממלכה שלו.

מתחילים למדוד
צעד ראשון הוא להכיר את נתוני המרחב, שטח החדר, כדי לדעת איזה ריהוט יוכל למלא את החלל בלי לתפוס יותר מדי מקום ולאפשר מרחב תנועה ואווירה נעימה. אל תגיעו לחנות לבחירת חדרי ילדים מבלי שמדדתם את החדר כולל רוחב, אורך וגובה התקרה (במיוחד בעת בחירת ארון ילדים, חשוב להקפיד על הנתון הזה). בנוסף, מומלץ לשרטט סקיצה כלשהי של החדר ולהתייחס לפרטים רלוונטיים בחלל כמו מיקומי דלתות, חלונות והגובה והגודל שלהם, נקודות חשמל ועוד. כך תוכלו למצוא רהיטים עבור חדרי ילדים שישתלבו נכון בחלל בהתאמה אישית לחדר של הילד שלכם.

טוטאלוק או מיקס אנד מאץ?
אם סיירתם בין חדרי תצוגה של חדרי ילדים בוודאי שמתם לב לקונספטים מעוצבים מרהיבים.

המשך מאמר