מאמרים

חדרי ילדים – מדריך להורים לבחירת חדרי ילדים - חלק שני

חדרי ילדים שלמים שניתן לבחור כפי שהם נראים בתצוגה, הרמוניים ויפים ולא פחות חשוב – פונקציונאליים. עם זאת, לא תמיד התצוגה מתאימה לחדר של הילד שלכם או לא עונה על הסגנון המבוקש. לכן, אתם יכולים לבדוק אם אתם יכולים לשלב בין פריטים שונים עבור חדרי ילדים וליצור חדר בהתאמה אישית הן מבחינת סוג הריהוט והן מבחינת סגנון הריהוט והן מבחינת הצבעים.
בכל מקרה, אל תחליטו בלי שהתייעצתם עם יועצי המכירה בחנות, כי לא תמיד כל מה שאתם רואים זה מה שמוצע. לפעמים תראו חדר שאתם ממש אוהבים אבל לא בצבע שאתם אוהבים ורוב הסיכויים שיוכלו להציע לכם אותו בגוון המבוקש. בנוסף, כיום יש נטייה ללכת על ריהוט מודולארי וחכם שיכול להשתלב בצורות מגוונות במרחב, כמו מיטות המשתלבות זו בזו או עם תאי אחסון ומכירות, שולחנות כתיבה שמחוברים למיטה ועוד.
חשוב להתאים את הרהיטים והפריטים של חדרי ילדים לחדר הנבחר ולא להעמיס על החלל ומצד שני, לא לוותר על פריטים פונקציונאליים שחשובים ליצירת סדר בחדר.

איכות מעל הכל
חשוב מאוד לא להתפשר על איכות. זכרו שמדובר בעיצוב חדרי ילדים וחשוב מאוד שהחוזק והעמידות של הרהיטים והבריאות של החומרים מהם השתמשו בתהליך העיצוב. העדיפו עץ מלא, צבעים ללא רעלים, ידידותי לסביבה, בריא לילד שלכם.
בנוסף, בדקו את תעודת האחריות שניתנת לכם בעת קניית הריהוט והפריטים, מה היא כוללת ולמשך כמה זמן היא תקפה.

חזרה לחלק ראשון