מאמרים

חדרי ילדים – איך תעצבו בין הפריטים השונים חדר למופת

חדרי ילדים – איך תעצבו בין הפריטים השונים חדר למופת

חדרי ילדים הם חדרים קסומים, שופעי שמחה וקסם. בבואכם לעצב עבור ילדכם חדר ילדים שיהווה עבורו סביבה נעימה ובטוחה, בוודאי תיתקלו בעיצובים שונים ובחדרים שכבר בחלל התצוגה שבו את ליבכם. מצד אחד, קל ונוח לבחור חדר ילדים שכבר מוצג לכם בגרסא הרמונית ומעוצבת, כשהרהיטים תואמים והסגנון מוגדר ומצד שני, לעיתים תרצו יד חופשית בעיצוב חדר ייחודי לילד.
לשמחתם, חדרי ילדים כיום מוצעים גם בסגנון "מיקס אנד מאץ'", כך שתוכלו להתאים לפי טעמכם האישי בין הרהיטים והפריטים השונים ולעצב עבור הילד שלכם חדר שאתם והוא תאהבו.

לפני שיצאתם לדרך – שימו לב לאיכות
רק חשוב להדגיש, לפני שבחרתם חדר ועיצובים לחדר, התייחסו לפרמטרים שקשורים לאיכות ובטיחות. העדיפו חדרי ילדים עם ריהוט איכותי, עשויים עץ מלא וצבעים שאינם מכילים חומרים רעילים וצרו לילד שלכם חדר בריא ובו בזמן ידידותי לסביבה! בנוסף, בדקו את תעודת האחריות שמתלווה לרהיטים ולקריטריונים נוספים של בטיחות, כמו למשל, היציבות של הארון, פינות שאינן חדות במגוון רהיטים וכדומה.

הקלאסיקה רלוונטית לאורך זמן
בין חדרי ילדים תגלו שלל סגנונות נהדרים, אבל שימו לב שאם תבחרו סגנון נייטראלי וקלאסי, תזכו ביתרון גדול – ריהוט לחדרי ילדים על זמני שנשאר אתכם לאורך זמן. חשבו על העתיד, אם תרצו להשאיר את הריהוט בחדר הילדים גם לילד השני, רצוי שהעיצוב יהיה קלאסי וכך תתנו לחדר את הטון על ידי טקסטיל צבעוני ואקססוריז' בהתאם לטרנדים המתחלפים, אבל הרהיטים "ישרדו" את מימד הזמן ויישארו רלוונטיים לאורך שנים רבות ובנוסף, יתאימו הן לבנים והן לבנות.

המשך מאמר