מאמרים

חדרי ילדים – איך תעצבו בין הפריטים השונים חדר למופת - חלק שני

וכעת – למשימת העיצוב
מומלץ להתחיל בבחירת הרהיטים שהם בגדר חובה בעיצוב חדרי ילדים, כמו למשל, מיטה, ארון, שולחן כתיבה. רהיטים שמהווים את התחלת עיצוב חדרי ילדים. גם כאן תוכלו לשמור על קו הרמוני ולבחור רהיטים בגוון ובסגנון תואם או ליצור מעין שילוב בין מגוון סגנונות. זכרו שעיצוב חדרי ילדים נעשה בהתאמה אישית, כך שלרוב תוכלו לקבוע את הגודל והגוון של הריהוט המבוקש.

סדרו את החדר עוד לפני שבחרתם אותו
צרו בין הרהיטים קומפוזיציה שתתאים למימדי החדר (אחרי שמדדתם אותו כולל חלונות, פינות, נקודות חשמל). החליטו כבר במעמד הקנייה היכן תמקמו את הארון, המיטה ושולחן הכתיבה וכך תדעו איזה גדלים יתאימו ואיזה פתרונות אחסון או פריטים משלימים המיועדים לעיצוב חדרי ילדים תוכלו להוסיף לעיצוב הכולל של החדר. לפעמים, תגלו שבשלב הקומפוזיציה יתאים דווקא ארון בגדים מסוג אחר או מיטת ילדים שונה. חשוב מאוד שהשילוב בין הרהיטים יהיה מוצלח לא פחות מהרהיטים, כי התוצאה הסופית היא זו שתשפיע על עיצוב חדרי ילדים ועל האווירה בחדר.
לאחר שבחרתם ריהוט עבור חדרי ילדים, תוכלו לשלב פריטי עיצוב כמו שטיח, וילונות, תמונות בהתאם לקו הסגנוני או כקונטרס שמעניק ניגודיות מעניינת ויוצר עניין ואופי לחדר. השילוב המיוחד בין הרהיטים לאביזרים הוא שיעשה את חדר הילדים לחדר שהילדים יאהבו.


חזרה לחלק ראשון